O mnie

Kilka faktów o mnie.

Poznaj mnie bliżej
 • Jak mogę Ci pomóc?
  Dokładnie przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotno-żywieniową. Na tej podstawie oraz w oparciu o dane pochodzące z badań naukowych (EBM, z ang. evidence-based medicine, czyli medycyna oparta na dowodach) wybiorę dla Ciebie optymalne rozwiązanie dietetyczne. Dieta, to element stylu życia i ja jako dietetyk, szanuję to, że chcesz mnie zaprosić do współpracy. Dlatego stworzę jadłospis, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Jak doszłam do tego co wiem?
  Opracowując zalecenia dietetyczne w trakcie studiów oraz dla znajomych i przyjaciół, nauczyłam się, że problemy żywieniowe często nie mają jednego, prostego rozwiązania. Dlatego też wypracowałam w sobie dociekliwość w odnajdowaniu tej jedynej ścieżki żywieniowej przeznaczonej dla danej osoby.
 • Jakie mam doświadczenie i czy można mi zaufać?
  Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka. Dietetyka jest dziedziną w której nieustannie pojawiają się wciąż nowe doniesienia, więc rozwijam się i ja. Uczestniczę w szkoleniach oraz zagłębiam się w literaturę. To wszystko robię z myślą o swoich klientach, aby osiągane dietetyczne efekty były jak najbardziej maksymalne.
 • Co osiągnęłam/Co mnie wyróżnia?
  Do swojej pracy podchodzę z sercem i dokładnością. Zależy mi, aby każdy klient czuł się zaopiekowany dietetycznie – zawsze dążę do tego by dietetyczna propozycja przynosiła satysfakcję (wzmocnienie organizmu, wsparcie w chorobach, poprawa nastroju).
 • Jaka jestem prywatnie?
  Prywatnie, jestem niepoprawną marzycielką, która lubi stawiać sobie nowe cele. Nigdy nie dość mi zachwytów nad pięknem przyrody. Uwielbiam przebywać ze zwierzętami (kocham psy i konie).

Odważ się!

Napisz do mnie i zobacz, że odpowiedni sposób odżywiania może poprawić zdrowie i samopoczucie!
Jestem otwarta na małą i dużą współpracę dietetyczną.

Dodatkowe Certyfikaty