Jak mogę Ci pomóc?


Dokładnie przeanalizuję Twoją sytuację zdrowotno-żywieniową. Na tej podstawie oraz w oparciu o dane pochodzące z badań naukowych (EBM, z ang. evidence-based medicine, czyli medycyna oparta na dowodach) wybiorę dla Ciebie optymalne rozwiązanie dietetyczne. Dieta, to element stylu życia i ja jako dietetyk, szanuję to, że chcesz mnie zaprosić do współpracy. Dlatego stworzę jadłospis, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Przejdź do prostego formularza dietetycznego by sprawdzić jaki rodzaj konsultacji będzie odpowiedni dla Ciebie

Jak doszłam do tego co wiem?


Opracowując zalecenia dietetyczne w trakcie studiów oraz dla znajomych i przyjaciół, nauczyłam się, że problemy żywieniowe często nie mają jednego, prostego rozwiązania. Dlatego też wypracowałam w sobie dociekliwość w odnajdowaniu tej jedynej ścieżki żywieniowej przeznaczonej dla danej osoby.

Jakie mam doświadczenie i czy można mi zaufać?


Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka. Dietetyka jest dziedziną w której nieustannie pojawiają się wciąż nowe doniesienia, więc rozwijam się i ja. Uczestniczę w szkoleniach oraz zagłębiam się w literaturę. To wszystko robię z myślą o swoich klientach, aby osiągane dietetyczne efekty były jak najbardziej maksymalne.

Co osiągnęłam/Co mnie wyróżnia?


Do swojej pracy podchodzę z sercem i dokładnością. Zależy mi, aby każdy klient czuł się zaopiekowany dietetycznie – zawsze dążę do tego by dietetyczna propozycja przynosiła satysfakcję (wzmocnienie organizmu, wsparcie w chorobach, poprawa nastroju).

Jaka jestem prywatnie?


Prywatnie, jestem niepoprawną marzycielką, która lubi stawiać sobie nowe cele. Nigdy nie dość mi zachwytów nad pięknem przyrody. Uwielbiam przebywać ze zwierzętami (kocham psy i konie).